Excentrická blondýna s opižlanýma vlasama

25. března 2010 v 19:07 | Coco |  dopisy, spisy a cestopisy
To šílené skloňování je naschvál, jinak bych si takovýhle masakr jazyka nikdy nedovolila :D.
miaou.blog.cz

O kom to asi píšu? No jen namáhejte svoje už tak dost školou zničené mozky, tato neskonale originální topmodelka původem z Británie zdobí i dnešní avatar. Tak co, už víte? Dobře, mluvím o ... Agyness Deyn. Každý, kdo tipoval správně, získává dva body. Eh, promiňte, jsem z toho soutěžního klání v biologii už docela zblblá. Máme teď totiž praktikantku, která si ono staré heslo Škola hrou. vzala k srdci poněkud víc, než je zdravé. Nicméně musím uznat, že její hodiny bývají vážně zábavné. Nemám v plánu vám tady únavně vyprávět všechny komické situace, jež se udály během bižologických hodin (bižologických není překlep ale brilantní spojení původního a studentského výrazu pro biologii). Dnešní hromadná tahanice o hlávkový salát, oslovení soudružko, její kamarádka Pepička (zase jednou úžasný český překlad slovinského jména, že), v jejímž oslovení kluci často vynechávali první dvě písmena či fandění z okna obtloustlému zrzavému primánovi, marně se pokoušejícímu odpálit baseballovou pálkou malý míček, za neustálého příšerně stresujícího Lachtanova(náš bývalý tělocvikář) řvaní. Ale vraťme se zpátky k Agyness. Jak jsem o ní dnes ráno tak přemýšlela, čím dál víc se mi začíná líbit ten její originální styl. Je neuvěřitelná rebelka a přitom má v očích i kousek jemné slečny. Kdysi mě přepadla ohromná touha, taky patřit k těm zlobivým. Bohužel to pokaždé skončilo fiaskem. No, nevadí :D. Jinak, čistě mimochodem, sešit do fyziky výborně poslouží i jako polštář, vřele doporučuji vyzkoušet.
Kamarád nedávno dostal pokutu, protože neměl v tramvaji jízdenku. Prý si ji koupil ale když přišel revizor, najednou zmizela. Jasně, typická výmluva. Jenže on je to můj docela dobrý kamarád, navíc má dva přátele, kteří jeli s ním a viděli, jak si lístek kupuje. Takže mu věřím. S tím, co udělají (prý velepřísní) rodiče však nezmůžu nic. Tahle nepříjemná situace mi připoměla zase mé nedávné trable s městskou policíí. Jé, já se zapoměla zmínit, že jsem celostátně hledaný zločinec? :D Řeknu vám, chtete-li nějaké netradiční zážitky, historky pro kámošku ke kafi či témata článek, běžte si pár minut posedět v nádražní hale. Nebudete se stačit divit (případně smát).
Byl obyčejný březnový všední den, Coco jako obvykle čekala na přecpaný autobus domů. Vysedávala na nádražní lavičce, koukala po zašedlých plakátech, sklesle naplácaných snad po úplně všech stěnách, šlo vidět, že svůj účel plní jen velice nerady. Čas od času zavalil nádraží nový dav uspěchaných lidí, silně připomínající obrovskou přílivovou vlnu. Z jedné téhle Tsunami se vynořili i dva policisté. Věnovala jsem jim jen letmý pohled, stejně jako všem ostatním a dál upírala zrak k všemožným plakátům. Ani nestihnu přečíst nadpis, když zničeho nic ,,Dobrý den slečno, mohla byste nám prosím ukázat občanský průkaz?". Málem mi vypadnou oči z důlků. ,,A-ale já ho ještě nemám, mě je ... /určitě míň, než patnáct, když nemám občanku, že/" ,,No, a nějaký jiný průkaz totožnosti?" Tak tedy pánové policisté dostali možnost užasnout nad oním dokonalým krátkovlasým primánským fotem, zdobícím mou odrbanou autobusovou průkazku. Důležitě mě zpražili pohledem a vykročili za jinými zločinci. Přeplněné nádraží si mohlo vykroutit krky, já zrovna tak. Nejironičtěší na tom bylo, že u vchodu postávala parta takových těch pochybných týpků, s vyholenými hlavami, nemytýma rukama a zablešenými psi, po těhhle pobudech (jak by řekl děda) ale žádný průkaz totožnosti nechtěli. No však, tihle přece nebezpečné sériové vražedkyni, teroristce a majitelce obrovského drogového impéria Coco Chanelové nesahají ani po kotníky. Takže, vážení, kdybych se vám někdy zničehonic přestala ozývat, omluvte mě prosím. Pochybuji totiž, že ve vězení mají internet :D.

vaše nebezpečná Coco
~Zbožňuji tu její originalitu.
/pokud vám video nehraje, klikněte
na něj pravým a dejte Watch on
Youtube/

 


Komentáře

1 nothing○ | Web | 25. března 2010 v 19:25 | Reagovat

My jsme od 3-5 třídy taky měli učitelku, která s náma v jednom kuse hrála hry. Ytýská se mi po těch časech... Jinak moc pěkně napsaný článek- jako vždy a já jsem to neuhodla (to s tou modelkou...:D)

2 Annette | Web | 25. března 2010 v 20:09 | Reagovat

:D:D Policisté jsou idioti,dokonce jsem zjistila,že ti městští vůbec nemají právo lidem kontrolovat občanky,to jen státní:))
Asi někdy opravdu zajdu na nádraží:)
A s tou učitelkou to máš fajn,my zas měli takového učitele,ale dokonce snad dva roky:)
Mimochodem nedávno jsem koukala na film s Audrey-jmenoval se snad Má mě rád,nemá mě rád a dabing hrůzostrašný,ani jsem to nedokoukala:)

3 Timmie* | Web | 25. března 2010 v 20:47 | Reagovat

Praktikantky nemám ráda, vždycky jim ukážu, co znamená slovo "učit" :D:D

4 Edythe | Web | 26. března 2010 v 14:44 | Reagovat

Lykke Li je génius. A Agyness nádherná. Proste máš pravdu :)
Mňa raz tiež chytili revízori v električke a chceli ma odniesť policajtom. Dostala som sa z toho ponaučením, že "bez lístka sa necestuje"...

Samozrejme, že nebude vadiť, ja som poctená :)

5 e s e n t i a l | Web | 26. března 2010 v 18:40 | Reagovat

Taky bych chtěla mít takovou učitelkou :D může to být docela zábava. Určitě je lepší se učit formou her než aby nám učitelé diktovali zápisy (tak jak to u nás dělají skoro všichni) ... Lykke Li je skvělá!!! Nejradši mám Posibillity :) Ale takhle je taky skvělá, tuhle jsem neznala.

6 Bex | Web | 28. března 2010 v 18:43 | Reagovat

A G Y N E S S .. bezkonkurenční slečna.. Miluju její styl a to (jak jsi trefně vystihla), jak v sobě chová i kus jemné slečny.
Hodně mě pobavilo to, jak tě legitimovali :D Proč proboha? Nechápu :D Třeba si vážně mysleli, že prodáváš drogy. :B

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.